Polityki Prywatności

Traktujemy prywatność naszych użytkowników bardzo poważnie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki Prywatności, skontaktuj się z nami.

Korzystając z zawartości serwisu Plot55, akceptujesz nasz Regulamin, który zawiera niniejszą Politykę prywatności. Jeśli nie chcesz, aby obowiązywała Cię Polityka Prywatności lub Regulamin, jedynym środkiem zaradczym jest zaprzestanie korzystania z zawartości serwisu Plot55.

Udostępnianie informacji

Plot55 bardzo poważnie traktuje prywatność swoich użytkowników. Plot55 nie udostępnia gromadzonych przez siebie informacji, zarówno ogólnych, jak i osobowych, w żaden szczególny sposób osobom trzecim bez zgody odwiedzającego lub w inny sposób wymagany przez prawo.
Plot55 może gromadzić:

(1) dane osobowe lub
(2) ogólne informacje dotyczące odwiedzających

(1) Dane osobowe, w tym adresy e-mail

Plot55 nigdy nie sprzeda, nie wydzierżawi ani nie udostępni osobom trzecim danych osobowych, w tym nazwisk i adresów e-mail.
Odwiedzający nie będą musieli podawać danych osobowych w celu zwykłego korzystania z witryny. Odwiedzający mogą mieć możliwość podania Plot55 swoich danych osobowych w odpowiedzi na określone usługi lub zadania (np. zapisanie się do biuletynu informacyjnego Plot55). Aby otrzymać dodatkowe usługi, odwiedzający mogą być zobowiązani do podania danych osobowych, takich jak imię i nazwisko oraz adres e-mail.

(2) Informacje ogólne

Podobnie jak wiele innych stron internetowych, Plot55 śledzi ogólne informacje związane z naszymi gośćmi, aby zwiększyć komfort korzystania z naszej strony poprzez analizowanie trendów, administrowanie stroną, śledzenie ruchu użytkowników na stronie oraz zbieranie informacji demograficznych. Te informacje, które są śledzone, zwane również plikami dziennika, obejmują między innymi adresy protokołu internetowego (IP), typy przeglądarek, dostawców usług internetowych (ISP), czasy dostępu, strony internetowe, strony wyjściowe i aktywność kliknięć. Te informacje, które są śledzone, nie pozwalają na identyfikację osoby odwiedzającej stronę (np. na podstawie nazwiska).

Plot55 nie serwuje żadnych plików cookie i żadne nie będą przechowywane w Twojej przeglądarce.

Inne witryny

Polityka prywatności Plot55 dotyczy wyłącznie treści publikowanych przez Plot55. Inne strony internetowe, w tym te, które reklamują się na Plot55, zamieszczają łącza do Plot55 lub do których Plot55 zamieścił łącza, mogą mieć własne zasady.

Gdy klikniesz na te reklamy lub łącza, ci zewnętrzni reklamodawcy lub witryny automatycznie otrzymają Twój adres IP. Inne technologie, takie jak pliki cookie, JavaScript lub sygnalizatory WWW, mogą być również wykorzystywane przez sieci reklamowe stron trzecich do pomiaru skuteczności ich reklam i/lub do personalizacji treści reklamowych, które widzisz.

Plot55 nie ma kontroli i nie ponosi odpowiedzialności za sposób, w jaki te inne strony internetowe gromadzą i wykorzystują informacje o użytkowniku. Należy zapoznać się z odpowiednimi politykami prywatności tych serwerów reklamowych stron trzecich, aby uzyskać więcej informacji na temat ich praktyk, jak również instrukcje dotyczące sposobu rezygnacji z niektórych praktyk.

Zmiany polityki

Należy pamiętać, że od czasu do czasu możemy zmienić naszą Politykę Prywatności. Użytkownicy mogą zapoznać się z naszą najnowszą Polityką Prywatności w dowolnym momencie, odwiedzając stronę: https://plot55.com/z/polityki-prywatnosci/

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki Prywatności, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub pisemnie na następujący adres:

Plot55
re: Polityka Prywatności Plot55
Box 305
111 37 Sztokholm
Szwecja